Шоу-бізнес

Переніс інсульт Борис Моїсеєв відмовився від фінансової допомоги Алли Пугачової

Сьогодні 4 березня Борис Моїсеєв відзначає 67-річчя. Після перенесеного інсульту артист вже кілька років не з’являється не тільки на сцені, а й у суспільстві.

Тепер він вважає за краще відокремлений спосіб життя, але в свій день народження намір організувати вечірку для найближчих друзів.

Російські ЗМІ повідомляють з посиланням на слова директора артиста Сергія Гороха, що один раз на місяць і традиційно в день народження співака, Мойсеєву дзвонить Алла Пугачова.

Примадонна надає всіляку підтримку видужуючому артисту і постійно пропонує фінансову допомогу, але брати гроші у неї Моїсеєв категорично відмовляється.

Борис Моїссі
Фото: скріншот

Часті публікації в ЗМІ про погане самопочуття засмучують Бориса Моїсеєва, особливо на тлі того, що він йде на поправку.

Він ні в чому не має потреби, та й витрачати особливо нема на що. Проте, Пугачова завжди повторює: «Я тебе почула, і мені стало спокійніше. Боряшка, люблю, рада, що ти в хорошому настрої », – цитує слова Сергія Гороха видання ФАН.

Нагадаємо, що естрадний співак, танцівник і хореограф, заслужений артист Росії Борис Моісеєв в 2010 році в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що до сексуальних меншин він не має ніякого відношення і весь цей час лише підтримував чутки про свою орієнтацію заради популярності.

В кінці 2010 року він був госпіталізований з інсультом після якого відновлювався кілька місяців, але остаточно одужати так і не зміг.

У 2015 році співак завершив свою творчу кар’єру.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button