• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Переможниця «Євробачення» з Ізраїлю заступилася за Маніже

Відnevo-admin

Тра 6, 2021

Ізраїльська співачка Нетта Барзілай, яка перемогла на «Євробаченні-2018», зізналася, що на наступному пісенному конкурсі буде вболівати за Маніже.

Нетта записала відеозвернення для російської артистки і побажала їй перемоги. Ролик в своєму мікроблозі опублікувала 29-річна Маніже.

«Маніже! У тебе крута пісня. Нам подобається, і ти переможеш. Чорт візьми – так! І ми підтримуємо тебе », – каже Нетта в своєму зверненні.

Дівчина подякувала колегу з Ізраїлю за її підтримку, а також додала, що тільки завдяки натхненню, отриманому від виступу нетто, вона змогла створити композицію Russian Woman.

Манія
Фото: Instagram

Відзначимо, що Маніже зіткнулася з хвилею Хейта на свою адресу після того, як стало відомо, що саме вона буде представляти Росію на міжнародному конкурсі «Євробачення-2021».

Деякі представники російського шоу-бізнесу невтішно висловилися про пісню, яку представить артистка. Наприклад, Леонід Агутін вважає, що з композиція Маніже буде провальною на конкурсі, підкресливши, що вона не чіпляє слухача. При цьому музикант зазначив харизму і чарівність дівчини. Однак Алла Пугачова підтримала молоду виконавицю.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *