Технології

Озвучені підсумки останніх досліджень безпеки мережі 5G

Конспірологічна теорія про реалізацію планів світової змови за допомогою глобального впровадження технології 5G не витримує критики.

Австралійські вчені опублікували результати двох останніх глобальних досліджень, в ході яких була доведена безпеку експлуатації мережі.

Як стверджують фахівці, які використовуються новою технологією радіохвилі низької інтенсивності не завдають шкоди людському організму.

Підсумки опубліковані на сторінках видання Journal of Exposure Science and Environmental Epidemiology.

антена 5G
Фото: Pixabay

Вчені проаналізували результати 140 раніше проведених досліджень на цю тему.

З них майже 100 доповідей містили інформацію про біологічне вплив радіохвиль на організм людини. Йшлося про ризик виникнення генетичних мутацій і злоякісних пухлин.

Близько 30 доповідей повідомляли про інших ефектах, які провокують радіохвилі 5G.

Але згідно з результатами нового масштабного дослідження і аналізу, підтвердити інформацію про негативний вплив радіохвиль низької інтенсивності на здоров’я людей не вдалося.

Інформація про ризик розвитку онкології, безпліддя та інших небезпечних захворювань, що знижують тривалість життя, була спростована.

У той же час експерти підтвердили наявність взаємозв’язку між низькою довжиною хвилі і ризиком мутації генів. Щоб убезпечити себе, медики рекомендують регулярно проходити медогляд і стежити за самопочуттям.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button