• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Озвучені найпохмуріші прогнози Стівена Хокінга про майбутнє людства

Відnevo-admin

Кві 22, 2021

Стали відомі найпохмуріші прогнози вченого зі світовим ім’ям, британського фізика, космолога і астрофізика Стівена Хокінга.

Його авторству належить кілька наукових робіт. Деякі з його заяв трактуються чи не як передбачення про майбутнє людства і всього Всесвіту.

Зокрема, Хокінг описав загибель Всесвіту (причому в декількох сценаріях), наслідки розвитку Штучного інтелекту та існування розумного життя за межами Землі.

загибель Всесвіту

Так вчені передбачав, що одного разу Всесвіт витратить запаси енергії і просто згасне як свічка. Це станеться після того, коли зірки перестануть бути джерелами енергії.

Стівен Хокінг
Фото: скріншот

В результаті людство буде змушене шукати собі новий притулок не те що в новій галактиці, а за межами згаслої Всесвіту.

космічне рабство

У той же час автор не сумнівався, що в космосі існує розумне життя, а інопланетні цивілізації реальні. Хокінг навіть вважав, що вони періодично відправляють експедиції і одного разу все-таки висадяться на Землю.

Але якщо вірити вченому, то радіти тут абсолютно нічому, тому що прибульці присвоять собі місцеві ресурси, а людство будуть служити.

Повстання машин

Стрімкий розвиток ІІ Хокінг описував не менше безрадісно. Одного разу технологія перевершить людини за рівнем розвитку і вийде з-під контролю. Наслідки будуть катастрофічними, вважав експерт.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *