• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Ось як Григорій Азарёнок відреагував на виступ Лукашенко

Відnevo-admin

Тра 26, 2021

Сьогодні, 26 травня, відбулася зустріч Олександра Лукашенка з депутатами і представниками органів державного управління.

Під час виступу Президент Білорусі торкнувся низки важливих тем, включаючи поточну геополітичну ситуацію і інцидент з літаком авіакомпанії Ryanair.

На заході був присутній білоруський телеведучий Григорій Азарёнок. Своїми емоціями від побаченого він поділився в ефірі телеканалу СТВ.

За словами Азарёнка, главі держави вдалося викрити всі фейки, пов’язані з ситуацією, яка сталася 23 травня.

Григорій Азарёнок
Фото: скріншот

Тільки послухайте білоруського лідера. Його мова. Подивіться на його харизму. Як же шкода і блідо на його тлі виглядають всі ці західні пігмеї, що «говорять піджаки», – зазначив телеведучий.

Телеведучий упевнений: Лукашенко поділився правдою, яку недоброзичливці нашої країни навряд чи почують.

Григорій Азарёнок підкреслив, що Президент Білорусі мав повне право на захист своєї країни у важкий період.

Телеведучий нагадав: білоруський лідер зізнався в тому, що готовий був наказати посадити повітряне судно з терористом на борту незалежно від того, чи було вибухова речовина.

Журналіст сприймає останні події як провокацію на адресу Білорусі. На його думку, все відчувають, що «повітря наелектризоване».

Але ми стоїмо на своїй землі. Олександр Лукашенко звернувся до Заходу. Вас потрібно зупинити сьогодні, завтра буде пізно. І ми зупинимо, – сказав Азарёнок.

За словами телеведучого, білоруський народ вірний своєму Президенту.

Інцидент з літаком

Нагадаємо, інцидент з літаком Boeing 737 стався в неділю, 23 травня. В той день пілоти лайнера змушені були здійснити посадку в білоруському аеропорту через повідомлення про бомбу на борту.

Інформація про мінування не підтвердилася, але білоруськими правоохоронцями був затриманий пасажир літака – блогер Роман Протасевич.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *