Шоу-бізнес

Опубліковано рідкісне відео з сином Жанни Фріске

Сестра покійної співачки Жанни Фріске опублікувала зворушливе привітання свого племінника з днем ​​народження.

Наталя розмістила на своїй сторінці в Instagram архівне відео за участю маленького Платона. Відзначимо, що синові Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва виповнилося 8 років.

Рідкісні кадри супроводжує не менше зворушливий коментар Наталії – «Ми будемо чекати».

Драматичності в цей момент додає та обставина, що сестрі покійної співачки і її батькам поки залишається тільки сподіватися на те, що незабаром вони зможуть побачити племінника і онука.

Наталія Фріске
Фото: Instagram

Нагадаємо, що з моменту смерті Жанни вихованням сина зайнявся Шепелєв, в той час як родичів сім’ї Фріске до дитини не підпускають.

Незважаючи на це скорботне обставина, Наталя продовжує вірити, що одного разу побачить племінника, а тому не залишає можливості привітати його з днем ​​народження.

Платоша, наш улюблений хлопчик. Вітаємо тебе з твоїм святом … Ти дуже талановитий, і цим ти пішов у свою матусю. Бажаю тобі, щоб тебе оточували тільки вірні друзі. А ми будемо чекати, коли ти підростеш і прийдеш до нас, – написала Наталя в Instagram.

Нагадаємо, що Дмитро Шепелєв і Жанна Фріске не узаконили свої відносини і складалися в цивільному шлюбі.

У 2013 році у них народився син Платон. Через два роки Жанни Фріске не стало.

Останні кілька років життя вона боролася з неоперабельний пухлиною головного мозку – гліобластомою. Вона померла на 41-му році життя.

Платон

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button