Політика

Опозиція виступила з заявою про контрабанду сигарет з Білорусі

Організація опозиції, іменована «Народний антикризовий управління», вважає Білорусь одним з головних постачальників контрабандних сигарет в Росію і Європу.

У зв’язку з цим дана структура звернулася до постачальників ліцензій білоруських тютюнових фабрик.

дослідження

Під час прес-конференції Білоруського фонду спортивної солідарності відповідальний в НАУ за зовнішню політику і торгівлю Анатолій Котов навів результати дослідження тютюнового ринку.

За його словами, захід здійснила американська компанія Nielsen, – інформує телеграм-канал НАУ.

тютюн
Фото: © Белновості

Ось які були озвучені цифри: обсяг нелегальних сигарет в Росії виріс з 0,3% в 2012 році до 7% у минулому році.

А з початку нинішнього року на кордонах з Євросоюзом було затримано близько п’яти мільйонів контрабандних сигарет з Білорусі.

Звернення до світових виробників

НАУ відправило листа British American Tobacco, Imperial Tobacco, Japan Tobacco International і Philip Morris, в яких пропонує їм оцінити практику, яка застосовується їх партнерами в Білорусі.

Також ініціюється оцінити відповідність діяльності білоруських компаній внутрішнім регламентами виробників, які як раз не допускають контрабанду та порушення прав працівників підприємств.

Окремо в листах звертається увага на той факт, що навіть законні доходи від торгівлі сигаретами через акцизні відрахування в Білорусі використовуються для «репресій проти мирних громадян».

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button