• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

ОНТ: Софія Сапега не проститься і отримає термін

Відnevo-admin

Тра 30, 2021

У програмі «Антіфейк» на ОНТ телеведучий розповів, чому не буде прощена Софія Сапега – громадянка Росії з видом на проживання в Білорусі, яка була затримана.

Дівчину звинувачують у розпалюванні національної, расової, соціальної ворожнечі або ворожнечі.

Можливо, ще по деяких статтях, пов’язаних з організацією протестів в Білорусі, але офіційно СК про це не повідомляв.

Як зазначив телеведучий, ця симпатична дівчина, про яку ще тиждень тому ніхто знати не знав, була адміністратором Telegram-каналу, в яких публікувалися дані силовиків, журналістів, чиновників.

Сапега
Фото: соцмережі

Дівчина «боролася з режимом». Якби все, на кого вилилися образи, заявили про це в міліцію, кримінальних справ було б хоч греблю гати.

Однак багато хто відмовився цієї справи – було б жорстоко, якби покарали всіх, хто писав гнівні коментарі на емоціях.

Чому не буде прощена Софія Сапега? Тому що вона займалася збір та розміщення особистих даних з метою цькування силовиків і інших людей.

Крім того, їх Telegram-канал був бізнесом. У повідомленнях, які показали в ефірі ОНТ, куратори не приховували, що отримують «зп».

Я вважаю, що за організацію цькування Софія Сапега повинна отримати термін. І так, я буду цьому радий. Так, це жорстоко, але, може, це справедливо? – сказав телеведучий.

Тому, хто підтримує Софію, ведучий поставив питання – чому вони тоді не відмовляли її не займатися такою низькою діяльністю.

Що стосується її хлопця Романа Протасевича, то телеведучий зазначив, що його діяльність призвела до подій 9 серпня. Виправдати його вчинки навряд чи вийде.

Сергій Туманов Автор: Сергій Туманов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *