Дієти

Онколог порівняв вживання ковбаси з курінням

Заяви дієтологів про шкоду вживання переробленого м’яса і ковбасних виробів зокрема, чули і читали багато.

Як розповіли російські експерти, основну загрозу несе вживання в їжу сосисок, сардельок, шинки і м’ясних консервів – канцерогенів першої групи.

Але і в цьому списку існує найбільш небезпечний продукт харчування для людського організму, яким є сирокопчена ковбаса.

При копченні виділяється дим, який містить безліч шкідливих речовин з доведеною канцерогенною активністю. Наприклад, бензпірен, – цитує слова лікаря-онколога, д. М. Н., Професора Олександра Серякова агентство «Прайм».

ковбаса М'ясо
Фото: Pixabay

За словами медика, вживання в їжу 50 грамів сирокопченої ковбаси за кількістю канцерогенів дорівнює одній пачці сигарет.

Більш того, регулярне вживання копченостей та інших виробів з червоного м’яса, збільшує ризик розвитку онкології і летального результату.

Якщо дотримуватися такої дієти щодня, то ризик розвитку раку товстої кишки збільшується на 18%.

Говорячи про копченої ковбаси, експерти нагадують, що при її приготуванні разом з димом в продукт проникають такі шкідливі речовини як нітрити і активне канцерогенна речовина – бензопірен, що утворюється при термічному розпаді деревини під час копчення.

Але й саме по собі червоне м’ясо містить ряд речовин, що збільшують ризик розвитку онкології, а Міжнародне агентство з вивчення раку класифікує червоне м’ясо як продукт, що провокує рак з великою ймовірністю.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button