• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Ольга Бузова зізналася, чому не розкриває свій діагноз

Відnevo-admin

Тра 7, 2021

Ольга Бузова розповіла, чому вона досі приховує свій діагноз від численних фанатів.

Подробиці, які зірка повідомила в своїй відеозапису, не пролили цієї ні краплі світла на події, що відбулися. Можливо, тому користувачі Мережі все частіше стали звинувачувати співачку в піарі.

Події розвивалися наступним чином. Зірка спочатку пропала на добу з Instagram. Потім з’явилося повідомлення про госпіталізацію і хірургічному втручанні.

Одночасно з першими звинуваченнями Бузової в хайп на темі здоров’я вийшла відеозапис з лікарні.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Але крім сліз, слів вдячності і запевнень в тому, що тепер з нею все добре – фанати нічого цікавого не почули, в той час як самі сподівалися почути про причини операції.

В результаті з’явилися нові чутки і сумніви, на які Бузова продовжила вести мовлення з лікарняного санвузла і поскаржилася, що сил у неї поки вистачає лише на те, щоб дійти до туалету.

Але щоб на корені присікти поширення «ідіотських чуток», співачка повідомила, що операція була екстрена, від наркозу вона відходить погано, відновлення протікає болісно.

Ситуація поки гостра, так що дозвольте діагнози залишити при собі. Я стала забобонною. Дякую за мільйони повідомлень в Direct і в личку, я все бачу, не всім відповідаю, – зізналася Бузова.

Тим часом, блогери навперебій самі ставлять Ользі діагноз. Оригінальну версію висунула Лена Миро, а Рустам Солнцев напередодні запропонував шукати причини в святкуванні дня народження Філіпа Кіркорова.

У той же час блогер сумнівається, що Бузова дійсно потрапила в лікарню.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *