Шоу-бізнес

Олеся Сазикіна назвала хвороба Казьмін прокляттям за скоєні гріхи

Російський продюсер Олеся Сазикіна не вважає, що колишня дружина Андрія Аршавіна заслуговує жалю. Вона вважає, що нещастя Казьмін переслідують не просто так.

Сазикіна впевнена, що причина важкого захворювання криється в професійною звичкою екс-подружжя футболіста.

Нагадаємо, що Аліса Казьміна не так давно була госпіталізована у важкому стані. Небезпечне захворювання фактично залишило її без носа.

Продюсер вважає, що життя «б’є по обличчю» неспроста і значить, все, що відбувається з журналісткою має пояснення.

Олеся Сазыкина
Фото: скріншот

Як розповіла Сазикіна, до Аліси Аршавін зустрічався з Юлією Баранівської. Жінка на той момент чекала дитину, коли спортсмен заявив про відхід до Казьмін.

Саме це і стало причиною для покарання коханки.

Стан у неї потворне! Я вважаю, що це – бумеранг. Не можна ніколи відводити одруженого чоловіка. З урахуванням того, що вона знала чудово, що Барановська вагітна третьою, вона все одно повела його з родини. Ну вони один одного варті. Що ця – мерзавка, що цей – мерзотник. Не вважаю, що це була невдала пластика. Її прокляли через те, що не треба було пхати носа туди, куди не слід, – розповіла Сазикіна в інтерв’ю 5-tv.ru.

У той же час Олеся Сазикіна дивується поведінки Аршавіна, який тільки і робить, що «розмножується». У ситуації, що склалася шановний спортсмен виявився не справжнім чоловіком, а «жиголо», вважає Сазикіна.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button