Дієти

Олена Малишева назвала неочевидну причину набору ваги

Телеведуча Олена Малишева назвала неочевидні причини, що сприяють набору зайвих кілограмів.

Виявляється, такі неприємні наслідки можуть виникнути в результаті прийому лікарських засобів. Про свої спостереження лікар-терапевт розповіла в ефірі програми «Жити здорово».

За словами Малишевої, самі таблетки не здатні спровокувати ожиріння. Однак привести до набору ваги вони можуть, причому двома способами.

У першій ситуації ліки можуть спровокувати затримку рідини в організмі, а разом з водою буде збільшуватися і вага. Таким ефектом володіють стероїдні гормони.

овочі Чаша
Фото: Pixabay

Тому телеведуча рекомендує всім, хто приймає гормональні препарати, стежити за раціоном харчування. В цьому випадку краще уникати калорійних страв і не перевищувати норму більше 1200 ккал в день.

У другому випадку спровокувати набір ваги можуть антидепресанти. Пояснюючи це явище, лікар вказала на вплив цих ліків на роботу мозку.

Виявилося, що мозок в цьому випадку залишається без «сил на боротьбу із зайвою вагою».

І у тіла, і у організму повинні бути сили для цього. Якщо вам необхідна така терапія, краще ще перед прийомом препаратів проконсультуватися з медиком і дізнатися, що потрібно робити, щоб не допустити збільшення ваги, – заявила Олена Малишева.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button