• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Олексій Серебряков вирішив повернутися в Росію

Відnevo-admin

Бер 17, 2021

Російський актор Олексій Серебряков, деякий час проживав у Канаді, раптово повернувся в Росію.

Причину свого рішення артист пояснювати не став і попросив не порівнювати, в якій країні живеться легше. Відомо, що виїхати в Канаду його змусила «несприятлива обстановка в Росії».

Проживши там 8 років, Серебряков так і не став громадянином Канади, а повернувшись на Батьківщину заявив, що його від’їзд і зовсім витлумачили неправильно.

Покоління колишнього СРСР ще пам’ятає скандальні заяви актора на адресу Росії.

Олексій Серебряков
Фото: скріншот

Так, в 2018 році Серебряков в інтерв’ю Юрію Дудю заявив, що національна ідея Росії полягає в «силі, нахабства і хамство».

Ці слова викликали бурхливу реакцію в суспільстві. Колеги Серебрякова піддали його критиці, у деяких його позиція викликала «співчуття», інші назвали поведінку артиста «нелогічним і подловато».

Відвертіше всіх виявився виконавець Юрій Лоза. Співак запропонував забути про існування Серебрякова і не давати йому ролі в російських фільмах.

За словами Лози, після переїзду Серебрякову стало «наплювати», що говорять про нього і пишуть в Росії.

Виїхавши в 2012 році в Канаду, головний герой “Левіафана” повернувся назад і поспішив пояснити своє поведінкою тим, що в суспільстві його позицію просто «неправильно зрозуміли».

Я живу зараз в Росії. Я і не виїжджав, власне кажучи. Я вивіз дітей, щоб повчити, – цитує слова Серебрякова видання Super.ru.

Однак прямої відповіді на питання про те, що йому не сподобалося в Канаді артист не дав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *