• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Олександр Лукашенко: це не похоронка для Президента, а попередження

Відnevo-admin

Тра 18, 2021

Сьогодні, 18 травня, продовжено розмову про підвищення ролі Ради безпеки Республіки Білорусь в житті держави. Захід проходив у Палаці Незалежності.

Головна тема – створення документа, який детально регламентує роботу колегіального органу.

На сьогоднішній день існує резонансний декрет Президента Республіки Білорусь, який стосується дій Радбезу на той випадок, якщо хто-то все-таки захоче розправитися з чинним главою держави.

Згідно історичній практиці, якщо заздалегідь не передбачити все, то народ може взяти країну в свої руки. Це нічим хорошим в кінцевому підсумку не закінчиться.

лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Усвідомлюючи всю відповідальність перед білоруським народом, Олександр Лукашенко прийняв це рішення. Адже важливо не допустити дестабілізації ситуації в країні. Мова в першу чергу йде про безпеку громадян.

“Це не похоронка для Президента, як дехто каже, а навпаки, попередження тим, що країну їм навіть таким чином звернути з того шляху, по якому вона розвивається, не вийде”, – заявив білоруський лідер.

Що стосується Ради Безпеки Республіки Білорусь, то даний орган також братиме участь у вирішенні проведення нових президентських виборів, якщо щось трапиться з нинішнім президентом.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *