Шоу-бізнес

Олександр Домогаров розповів, як йому передбачили смерть сина

Відомий російський актор Олександр Домогаров пережив найстрашнішу трагедію для батьків – він двічі втрачав своїх дітей.

Його старший син народився в 1985 році, але мало хто знає, що у дитини був брат-близнюк, який помер відразу після пологів. Це стало шоком для Олександра і його коханої.

Про це артист розповів в ході бесіди з представниками російських ЗМІ.

Після цього вони з дружиною якось відвідували бабусю Олександра. Жінка сказала онукові про те, що двійнята один одного там просто не відпускають. Чоловік не звернув уваги на слова літньої жінки. Однак в 2008 році, коли трагедія сталася з його сином Дмитром, він згадав пророчу фразу родички.

Олександр Домогаров
Фото: Instagram

Син зірки «Бандитського Петербурга» загинув в 2008 році в результаті ДТП. Спадкоємець зірки разом з колегами йшов по тротуару, але несподівано в них на повній швидкості в’їхав автомобіль. Виявилося, що водій не впорався з керуванням на слизькій вулиці.

Молода людина загинула через відкриту черепно-мозкової травми перед власним весіллям.

Артист пізніше зізнався, що для нього це був найважчий момент після смерті батьків.

Домогаров додав, що ускладнилося все тим, що йому довелося давати спектакль в день похорону своєї дитини. Чоловік не міг зірвати гастролі, які були в Ізраїлі.

Олександр зазначив, що прощався з сином весь вечір напередодні від’їзду. Однак додав, що пізніше на сторінках преси його все одно звинуватили в безсердечності.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button