• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

Олег Гайдукевич висловився про Світлану Тіхановском

Відnevo-admin

Лип 20, 2021

Депутат Палати представників Національних зборів Білорусі Олег Гайдукевич, став учасником ток-шоу «По суті».

Присутні в студії політологи і експерти обговорили в ефірі питання про те, хто зацікавлений в тероризмі, як боротися з інформаційними атаками і інші питання.

Відповідаючи на ці та інші питання, Олег Гайдукевич в ефірі телеканалу СТВ висловився про Світлану Тіхановском.

За словами політика, представники опозиції – Тіхановском і Латушко – не мають права озвучувати думку тих, хто сьогодні має альтернативну точку зору.

Олег Гайдукевич
Фото: скріншот

Вона говорить від імені Литви фактично. Тому що Литва її годує. Хто годує, від того і каже. Хто кофточку купує, за того ти і кажеш. Литва їй купує кофточку, їжу. А Латушко – пляшки, – зауважив депутат.

Також Гайдукевич прокоментував візит Тіхановском в США.

Що будуть просити у Байдена? Гроші, коли переможемо. Але це казка. Україна чекає досі. До сих пір чекають гроші – обдурили, нічого не дали. А друге, що будете просити? Треба, щоб санкції більше працювали. Слабо працюють санкції. Вдумайтеся. Людина хоче країну знищити, – резюмував Гайдукевич.

Присутній в студії СТВ політичний оглядач Григорій Азаренка зауважив, що Світлана Тіхановском до сих розповідає про боротьбу білорусів: «вона до сих пір це розповідає. Вона реально, чи що, так думає? » – задумався журналіст.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *