• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

Олег Гайдукевич: "Нехай беруть трудову книжку і влаштовуються на роботу. Досить плодити дармоїдів"

Відnevo-admin

Лип 20, 2021

Олег Гайдукевич прокоментував діяльність представників іноземних організацією в Білорусі, а також можливість введення поняття «іноземний агент».

За словами депутата Палати представників Національних зборів Білорусі, відповідна пропозиція вже направлена ​​в держоргани.

Закон буде розроблятися разом з тими органами, в компетенції яких буде знаходитися його виконання, а крім нього готується безліч законопроектів, спрямованих на захист національної безпеки Республіки Білорусь.

У своїй заяві політик зазначив, що подібні законопроекти не варто розглядати як загрозу для громадянського суспільства.

Олег Гайдукевич
Фото: скріншот

Всі проекти, які працюють на благо дітей, медицини, екології та «всім тим, з чим Білорусь співпрацює з іншими країнами, – вони святі і будуть далі продовжуватися».

Йдеться про інше. Все, що пов’язано з політикою, втручання в нашу політичну ситуацію, історію, адже ці НКО переписували історію нашої країни. Вони займалися тим, що підтримували деструктивні сили, – заявив Олег Гайдукевич в ефірі телеканалу СТВ.

Також депутат акцентував увагу на наступному моменті.

Ми повинні зробити так, щоб в білоруській політиці не залишилося ні цента зарубіжних грошей. Нехай беруть трудову книжку і влаштовуються на роботу. Досить плодити дармоїдів, які по 20 років живуть на гранти, нічого не роблячи для країни, – вважає Гайдукевич.

Продовжуючи розвивати цю тему Гайдукевич, запропонував задуматися над біографією окремих лідерів громадянського суспільства, які не працювали десятиліттями.

Подив у політика викликала професія під назвою «громадський активіст». Незважаючи на те, що цієї професії, на думку Олега Сергійовича не існує, ці люди десятиліттями отримують гроші, тільки не відомо на що.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *