• Сб. Жов 16th, 2021

ОІ в Токіо. Ілля Шиманович показав кращий результат для чоловічого плавання в Білорусі за останні 20 років

Лип 26, 2021

В рамках Олімпійських ігор в Токіо відбулося кілька фіналів в змаганнях з плавання.

Одна з дистанцій – 100 метрів брасом. У вирішальному запливі в цій дисципліні участь взяв білорус Ілля Шиманович.

Плавець посів останнє, восьме місце, хоч і входив до трійки кращих після подолання половини шляху.

як повідомляє НОК Білорусі, спортсмен не був вражений своїм виступом і не став коментувати результат.

Ілля Шиманович

Однак вже сам факт виступу в фіналі виявився значущим досягненням.

Справа в тому, що протягом останніх 20 років представникам білоруського чоловічого плавання не вдавалося виходити в фінальні запливи на Олімпіадах.

Ілля Шиманович зумів перервати цю невдалу серію. Дистанцію в 100 метрів у вирішальному запливі білорус подолав за 59,36 секунди.

Олімпійський чемпіоном став британець Адам Піті з результатом в 57,37 секунди.

Срібну медаль завоював представник Нідерландів Арно Каммінг. Трійку лідерів замкнув італієць Ніколо Мартіненго.

Варто відзначити, що в змаганнях з плавання серед жінок у фінал вийшла Анастасія Шкурдай. Однак на дистанції в 100 метрів батерфляєм вона також посіла восьме місце.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон