Спорт

Норвезькі брати зайняли перші місця в гонці на КМ з біатлону в Чехії

Біатлоніст з Норвегії Тар’єю Бе став переможцем в гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу.

Змагання проходять в чеському Нове-Мєсто-на-Мораві. А другим до фінішу прийшов брат норвежця – Йоханнес Бе. Таким чином, перші два місця дісталися представникам скандинавської країни. Бронзова медаль у француза Симона десть.

Що стосується переможця, то він лише одного разу не зміг прикрити мішені і подолав дистанцію за 28 хвилин 17,3 секунди.

Його родич, який фінішував другим, двічі промахнувся і відстав від брата на 8,2 секунди.

біатлон

Третім прийшов до фінішу французький біатлоніст Сімон Детьє, який при стрільбі помилився двічі. Відставання від переможця склало 11,5 секунди.

Кращим з білоруських стріляючих лижників став Сергій Бочарніков. Він жодного разу не схибив, але, відставши від Тар’єю Бе на 1 хвилину 29,6 секунди, фінішував 17-м.

Антон Смольський зайняв 43 місце (5 промахів, відставання 3 хвилини 10,3 секунди), Дмитро Лазовський – 48-е (3 помилки при стрільбі, мінус 3 хвилини 22,4 секунди).

На 51-й позиції завершив гонку Максим Воробей, який допустив п’ять промахів. Його відставання – 3 хвилини 41 секунда.