• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

"Ніхто не вимагає міжнародного розслідування?": Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова відреагувала на інцидент з Ryanair в Берліні

Відnevo-admin

Тра 31, 2021

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова вирішила прокоментувати інцидент, який пов’язаний з екстреною посадкою авіалайнера компанії Ryanair в Німеччині.

Відповідні заяви з’явилися на офіційній сторінці політика в соціальній мережі Facebook.

Вона поцікавилася, з якої причини, хоча інцидент з літаком в Берліні трапився в неділю, представники інформагентств повідомили про це тільки на наступний день. Наприклад, коли аналогічна ситуація сталася в Білорусі, про це почали говорити через кілька хвилин після того, що сталося.

Вона зазначила відмінності між подіями з літаками компанії Ryanair в столиці Білорусі та Берліні, звернувши увагу на реакцію країн Заходу.

літак
Фото: © Белновості

“Літак посадили вчора, а новина з’явилася тільки сьогодні? Про подію стало відомо лише з прес-релізу компанії, а не з динаміків НАТО? Жодного політичного заяви або коментаря? Ніхто не вимагає міжнародного розслідування?” – заявила Захарова з обуренням.

Нагадаємо, авіалайнер приземлився в Берліні після того, як надійшло повідомлення про можливу бомбу, яке виявилося хибним. Такий же інцидент стався рівно тиждень тому, але тільки в Мінську.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *