Шоу-бізнес

Названий термін закриття оновленого шоу «Дом-2»

Продюсер Валерій Комісаров розповів, коли закриють оновлене шоу «Дом-2». Відомо, що саме Комісарів грав ключову роль в створенні шоу.

Розроблена ним концепція дозволила телебудівництві 16 років протриматися в ефірі. Але зміна власників призвела до зниження рейтингу.

Продюсер упевнений, що знайти таких же яскравих особистостей для оновленого шоу у власника не вийде. Нагадаємо, що Комісарів особисто керував відбором першої партії учасників і ведучих.

Нагадаємо, що не так давно проект на радість одних і жаль інших закрили. Тепер права на трансляцію належать каналу «Ю», і незабаром шоу має повернутися на екрани.

Валерій Комісаров
Фото: скріншот

Однак Валерій Комісаров не поділяє оптимізму нових власників і називає затію приреченою на провал.

Називаючи «Дом-2» своїм авторським проектом, продюсер упевнений, що без нього у нового власника «нічого не вийде», і називає шоу двома половинками «Титаніка», «які лежать на дні».

Якщо вони не могли знайти перед закриттям нових суперзірок цілих 6 років, чому це повинно у них вийти зараз? Я готовий встановити біля офісу телеканалу величезний фонтан із шампанського на 3000 літрів, якщо «Дом-2» протримається на «Ю» до 1 вересня, – цитує слова продюсера Starhit.ru.

Однак остаточне закриття трапиться вже протягом 1,5-3 місяців, впевнений продюсер.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button