• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Названо реальні прізвища російських співачок і актрис

Відnevo-admin

Тра 22, 2021

Не секрет, що багато зірок шоу-бізнесу часто використовують творчі псевдоніми.

Деякі при цьому змінюють прізвища з різних причин. Як виявилося, за цікавими, барвистими і гучними прізвищами деяких російських актрис і співачок ховаються цілком звичайні дані.

Почнемо з актриси Христини Асмус, ім’я якої часто з’являється в новинах після розлучення з Гаріком Харламовим.

Навіть до розлучення дівчина мала не своє прізвище. Зірка «Інтернів» до певного часу за паспортом була відома як Крістіна Мясникова. А більш звучне прізвище вона запозичила у рідного дідуся.

Юлія Снигирь
Фото: Instagram

Равшана Куркова

У дівоцтві була Матчановой. До того як вона стала популярна, дівчина вийшла заміж за фотографа Семена Куркова, прізвище якого вирішила залишити навіть після того, як вийшла заміж вдруге.

Лоліта Мілявська

До 1987 пані Мілявська носила прізвище Горелик. Прізвище їй дісталося від чоловіка Віталія, власне і сам шлюб був укладений заради московської прописки в Москві. Вони розлучилися через кілька місяців, а прізвище Мілявська загриміла по всій Русі.

Юлія Зиверт

Уроджена Ситник, Юлія одного разу вирішила взяти дівоче прізвище матері Зиверт як псевдонім. А потім вирішила змінити паспортні дані.

Катя Гордон

Їй прізвище дісталося від журналіста Олександра Гордона. До заміжжя вона була Прокоф’євої, але прізвище не зробила її знаменитою.

Марина Александрова

Захопившись театром і поступово в Щукінське театральне училище, майбутня зірка усвідомила, що дівоче прізвище Пупеніна зробить її щасливою. Прізвище Александрова спочатку була взята як псевдонім, а запозичена була у бабусі.

Юлія Снигирь

Юлія Сіріскіна, так її знали до першого шлюбу, залишила собі прізвище чоловіка. Можливо, що для неї це навіть більше, ніж творчий псевдонім.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *