Шоу-бізнес

Названо ім’я ще однієї жертви актриси Наталії Дрожжин

З ім’ям актриси Наталії Дрожжин тепер у багатьох виникають неприємні асоціації.

Вже рік як ведеться розгляд у справі про спадщину Олексія Баталова, яке при дивних обставинах виявилося в розпорядженні Дрожжин та юриста Михайла Цівіна, дружина актриси.

Спадкоємці Баталова запевняють, що чоловік і жінка заволоділи майном сім’ї актора незаконно і навіть говорять про шахрайство.

Але як з’ясувалося в ефірі шоу Андрія Малахова, вдова і дочка Олексія Баталова не єдині в списку жертв зоряної пари.

Наталія Дрожжина Михайло Цівін
Фото: скріншот

За словами Наталії Смірнової-Ткаченко, сестри народної артистки СРСР Лідії Смирнової, після смерті актриси у спадок їй перейшла квартира на Котельнической набережній, з якої її виселила Наталія Дрожжина, переписати квартиру на третіх осіб обманним шляхом.

Я і сама вже стільки років плачу. Чи не через квартиру, а через підлості цього вчинку. Аферистка вона, – заявила Смирнова-Ткаченко в ефірі шоу.

За словами жінки, коли вона намагалася дізнатися у Дрожжина, що сталося з квартирою, та відповіла, що «не володіє достатньою компетенцією, щоб коментувати подібні теми».

Сестра покійної актриси вважає, що перед смертю квартира була відписана третім особам, а за це за господинею повинні були постійно доглядати.

Але Смирнова-Ткаченко запевняє, що сестру обдурили через нерухомості.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button