• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Названо ім’я найкрасивішої актриси Росії

Відnevo-admin

Бер 16, 2021

Користувачі мережі Інтернет взяли участь у виборі найкрасивішої актриси Росії.

Переможницею стала відома актриса, яка рідко бере участь в світських заходах, а її ім’я ЗМІ вже давно не згадують в подібних рейтингах. Але саме вона очолила ТОП-5.

Вивчити громадську думку на цей рахунок вирішив портал «Кіноколо». Співробітники організували проведення незалежного голосування і відібрали 10 російських актрис різного віку.

Всі вони брали участь в зйомках популярних серіалів і фільмів. У голосуванні взяли участь більше 40 тисяч чоловік.

Катерина Гусєва
Фото: скріншот

Отже, на 5 місці опинилася Марина Александрова, яка виконала роль імператриці Катерини II в відомому багатосерійному фільмі. Як помітили журі, останнім часом вона рідко потрапляє в такі добірки.

Анна Михайлівська зайняла 4 місце.

Актрису знають за серіалами «Барвиха», «Кадетство», «Молодіжка», «Маргоша».

Почесне 3 місце дісталося розкішної Ганні Ковальчук.
Зіграла Маргариту в екранізації роману Михайла Булгакова і головну героїню серіалу «Таємниці слідства», вона надовго запам’яталася глядачам як найпривабливіша з актрис.

На 2 місці опинилася Катерина Климова.

Климова уникає послуг пластичних хірургів, які не збільшувала губи, не робила «брежнєвські» брови, але будучи мамою чотирьох дітей, продовжує будувати кар’єру.

Перше місце рейтингу найкрасивіших актрис Росії журі порталу присудило Катерині Гусєвої.

Крім актрис першої п’ятірки її конкурентами були Світлана Ходченкова, Христина Асмус і Оксана Акіньшина. Актриса запам’яталася по зйомках у серіалі «Бригада». Зараз її ім’я не на слуху. Вона не є героїнею скандалів і не знімається в касових стрічках, а продовжує грати в театрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *