Дієти

Названо 5 зелених продуктів, які відкривають шлях до довголіття

Щоб прожити довге і здорове життя необхідно вживати в їжу якомога більше зелених продуктів.
Дієтологи впевнені, що зберегти здоров’я і енергійність дозволять всього п’ять доступних продуктів зеленого кольору. Експерти розповіли про користь такого раціону харчування.

До переліку продуктів увійшли овочі та рослини, які ростуть на будь-який грядці.

брокколі

Капуста брокколі традиційно є лідером багатьох дієтичних рейтингів, тому що в її склад входить велика кількість глюкорафаніну. З’єднання бореться з наслідками окисного стресу і протистоїть розвитку злоякісних утворень.

капуста

Звичайна білокачанна капуста протистоїть розвитку ракових клітин і зменшує розміри наявних пухлин. Ефект забезпечують антоціани, відомі як антиканцерогенні речовини.

капуста
Фото: Pixabay

огірки

Ті, хто вважає, що в овочі крім води немає нічого корисного, глибоко помиляються. Насправді регулярне вживання огірків нормалізує рівень глюкози в крові, запевняють експерти.

шпинат

Листя шпинату багаті залізом, кальцієм, вітаміном С. Містять такі сполуки як зеаксантин і лютеїн. Тому рослина корисно для профілактики розвитку дегенеративних захворювань очей.

салат

Існує безліч видів салату і всі вони однаково корисні для здоров’я. Наприклад, салат-латук захищає здоров’я серцево-судинної системи і нормалізує рівень холестерину в організмі.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button