• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Названа спеціальна дієта для профілактики серцевих захворювань

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Дієтологи назвали раціон харчування, який ідеально підійде для того щоб виключити розвиток захворювань серця.

Як раніше було доведено, правильно підібрана дієта може служити мірою профілактики різних серйозних захворювань, а заодно істотно продовжити роки життя.

Але у випадку з профілактикою серцевих захворювань, фахівці підкреслюють, що допомогти може саме дієта, а не включення в основний раціон харчування якихось правильних продуктів.

Важливо знати, що ризик розвитку серцево-судинних захворювань істотно збільшується при вживанні в їжу тваринних жирів.

риба Овочі
Фото: Pixabay

Тому норму вживання червоного м’яса необхідно скоротити до максимальних двох порцій на тиждень.

Одночасно необхідно повністю виключити вживання переробленого м’ясної продукції, з числа якої найбільшу загрозу представляють ковбасні вироби, сосиски і шинка.

Обов’язково потрібно щодня вживати в їжу свіжі фрукти і овочі.

Природно, нам потрібні джерела поліненасичених жирних кислот, омега-3, тому що вони доведено знижують ризик серцево-судинних захворювань. Ними може бути як лляне масло, горіхи, насіння в помірній кількості, так і жирна морська риба в помірній кількості. Чи не річкова. Севрюга або осетрина не підійдуть, – цитує радіостанція «Говорит Москва» слова лікаря-дієтолога Лідії Іонової.

Такий раціон харчування дозволить боротися не тільки з розвитком серцевих захворювань, але старечої деменції і когнітивними порушеннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *