• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Названа небезпечна дієта, яка викликає інфаркт

Відnevo-admin

Бер 2, 2021

Дієтологи назвали небезпечний раціон харчування, дотримання якого часто обертається інфарктом.

Йдеться про дієту з низькоякісними вуглеводами. Подібний спосіб харчування дослідники називають раціоном з високим глікемічним індексом, що може спричинити проблеми з серцем.

Дослідження проходили в міжнародному масштабі, а результати опублікувало наукове видання New England Journal of Medicine.

Інфаркт і якість продуктів харчування

Експерти довели, що від якості спожитих вуглеводів залежить рівень ризику розвитку інфаркту.

серце Руки
Фото: Pixabay

Доведено, що чим нижче якість вуглеводів, тим вище ризик серцевого нападу, інсульту і летального результату, тому що продукти харчування з високим глікемічним індексом призводять до збільшення в крові рівня глюкози, з наступним швидким його зниженням.

З цими стрибками вчені пов’язують високий ризик розвитку діабету.

медична статистика

Протягом майже 10 років медики аналізували самопочуття більш ніж 137 тисяч осіб у віці 35-70 років. В ході опитування експерти встановлювали основний раціон харчування, оцінювали якість вуглеводів, глікемічний індекс і навантаження.

За весь час померло 8 780 учасників експерименту, а у 8 252 пацієнтів діагностували небезпечні серцево-судинних патології.

висновок

В результаті вдалося встановити, що дієта з високим глікемічним індексом на 50% збільшувала ризик зіткнутися з інфарктом, інсультом і летальним результатом при наявності серцевих патологій. При відсутності таких захворювань, дієта з низькоякісними вуглеводами збільшувала ризик розвитку серцево-судинних ускладнень на 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *