• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Названа дієта, яка збільшує ризик розвитку серцевих захворювань

Відnevo-admin

Лют 28, 2021

Британські дієтологи розповіли про те, яка з дієт є найбільшою загрозою для здоров’я серця.

Дослідження вражає своїми масштабами, так як було проведено одночасно на території п’яти континентів земної кулі. Небезпечною виявилася дієта з високим вмістом вуглеводів.

При цьому вчені звертають увагу на вуглеводи низької якості, через що прихильники подібного раціону харчування схильні до серцевих нападів, інсультів і передчасної смерті.

Результати роботи опубліковані в Медичному журналі Нової Англії. Дієтологи стежили за самопочуттям 137 851 людини протягом 9,5 років, а вік учасників становив 35-70 років.

серце Біль
Фото: Pixabay

Ретельно вивчивши раціон харчування добровольців, експерти прийшли до висновку, що дієта з 20% глікемічним індексом на 50% збільшує ризик серцевого нападу, інсульту або смертельного результату при наявності у пацієнта зазначених патологій.

При цьому на 20% збільшувалася ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, а у людей з ожирінням ці ризики значно підвищуються.

Дієтологи звертають увагу, що такі продукти, як білий хліб, цукор, рис і картопля мають високий глікемічний індекс, а тому варто віддавати перевагу фруктам, овочам, бобовим і цілісного зерна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *