• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

«Навіщо там тримати купу дипломатів?» – Лукашенко дав «серйозне» доручення Головченко

Відnevo-admin

Лип 21, 2021

Олександр Лукашенко доручив прем’єр-міністру дуже серйозно розібратися з питанням кількості співробітників дипмісій Білорусі за кордоном.

Про це він заявив на нараді, присвяченій питанням зовнішньої політики республіки.

Але не тільки Роману Головченко, а й главі Адміністрації Президента Ігорю Сергієнко було доручено «дуже серйозно подивитися на наші диппредставництва в Європі».

Доручення прем’єр-міністра

Звертаючись до Головченко, білоруський лідер сказав:

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Ви, як колишній дипломат, я часто вам про це кажу, знаєте це не з чуток. Слухайте, ну навіщо нам там тримати купу дипломатів, якщо ми взагалі з ними не торгуємо, а політичні відносини, дипломатія, вона не просто відсутня, вона на шкоду державі.

Якщо потрібен один посол і помічник – нехай залишаться. Для них двокімнатну квартиру слід зняти – нехай працюють.

І тільки якщо розвиток співробітництва «піде», буде розширено штат співробітників.

Треба просто з точки зору життя і практики до цього підійти, цитує главу держави його прес-служба.

оптимізація

Президент нагадав: не так давно розглядалося питання оптимізації білоруських закордонних установ, але процес, на його думку, йде недостатньо активно.

Чого ми щоки надуваємо і намагаємося роздувати ці дипломатичні представництва? Нещодавно ми начебто почали цей процес, але він йде як мокре горить, як ніби його хтось хоче замусолили, – сказав Олександр Лукашенко.

Він звернув увагу, що в даний час дуже важлива робота білоруських дипломатів там, «де нас чекають» і де «створений серйозний заділ».

На відміну від ситого і затишній Європи, що заблукали серед наших дипломатів в цих країнах, на які ми орієнтуємося зараз, взагалі одиниці, – підкреслив глава держави.

І додав: справа в тому, що там люди «зайняті справжньою справою», у них є результат, оскільки вони «не бігають по мітингах і не постять в деструктивних соціальних мережах».

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *