• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Нателла Крапівіна відповіла Кіркорову і пояснила свою фразу про шашлики

Відnevo-admin

Чер 10, 2021

Екс-продюсер Світлани Лободи записала відеозвернення до Філіпа Кіркорова.

Нателла зазначила, що вперше за 12 років у неї є можливість сказати все, що вона думає, але при цьому не боятися нашкодити цим своєму підопічному. Вона прокоментувала скандал з Філіпом Кіркоровим в своєму мікроблозі.

Продюсер різко пройшлася по провокації артистів Філіпа Кіркорова і Давида Манукяна, які з’явилися на світському заході в образі пари. Вона написала під одним з публікацій, що «на Кавказі таких раніше розчленовували на шашлики».
Кіркоров не стримався і розкритикував продюсера. Він звинуватив її в гомофобії та відсутності таланту.

Жінка звернулася до співака і зазначила, що вона є толерантною людиною, а Кіркоров «тільки грає».

Нателла Крапівіна
Фото: Instagram

Крапівіна також пояснила, що «цирком виродків» назвала бездарних артистів, які отримали популярність за рахунок скандалів і інтриг в шоу-бізнесі. При цьому вона підкреслила, що страждають від цього дійсно талановиті люди.

Нателла прозоро натякнула на Давида Манукяна. Вона вважає, що молодий репер затверджується на сцені за рахунок дружби з Кіркоровим і відносинами з іншими зірками.

Також вона зазначила, що його хіт «Колір настрою» для нього написала її підопічна, яка довгий час відмовлялася співпрацювати з Кіркоровим. Саме ця композиція, за словами Нателлою, дозволила співакові зловити нову хвилю популярності.

Продюсер відповіла на звинувачення в плагіаті. Знаменитість згадала, що Кіркоров принижує журналістів, ворогує з шоу-бізнесом і судиться за авторські права від артистів. Жінка вважає, що своїми погрозами Філіп не зможе нікого налякати.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *