Шоу-бізнес

«Наташа Корольова перетворила моє життя на пекло» – обвинуваченої у справі Тарзана співачці загрожує 16 років

Стало відомо, що співачці Мілані Міломановой, що проходить у справі Тарзана в якості обвинуваченої, загрожує значний тюремний термін.

На даний момент розслідування по двох гучних кримінальних справах – про крадіжку діамантів і виготовленні порнографії – наближається до розв’язки.

Обидві справи пов’язані з подружньою зрадою Сергія Глушка. Історія була оприлюднена з легкої руки його коханки.

Співачка Мілана Міломанова в цій справі виявилася замішана випадково, але їй доведеться відповідати за пропажу ювелірних прикрас вартістю 5 мільйонів рублів, а також виготовлення і розповсюдження порнографії.

Мілана Міломанова
Фото: скріншот

Причому головна героїня сюжету – коханка Тарзана Шульженко – і в першому і другому випадку проходить як свідок. Міломановой же загрожує до 10 років за крадіжку і до 6 років позбавлення волі за виготовлення порнографії.

По завершенні слідчих дій обвинувачена співачка змогла прокоментувати все, що з нею сталося.

Тільки уявіть, дві доби я просиділа в СІЗО на Петрівці, де містяться найнебезпечніші злочинці! А зараз я в очікуванні суду, – цитує «KP.RU» слова співачки.

Як зауважила Мілана після розмови з Сергієм Глушко, він «ніби як мене пробачив», але на ділі все не так гладко.

На мене повісили абсолютно все: і крадіжку, і зйомку, і поширення порно. Статті серйозні, термін загрожує чималенький, – скаржиться обвинувачена.

При цьому вона не може зрозуміти, чому весь свій гнів Наташа Корольова вирішила вилити саме на неї, в той час як у всьому, на думку Мілани, винна її вже колишня подруга Шульженко.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button