Шоу-бізнес

Настасья Самбурська відреагувала на критику Віктора Дробиша

Актриса Настасья Самбурська різко відповіла продюсеру Віктору Дробишу, який вимагає з неї 12 мільйонів рублів.

Нагадаємо, що Настасья залишилася незадоволена роботою з Дробишем і захотіла розірвати з ним контракт. Але зробити це виявилося складно. Між ними сталася велика сварка.

Дівчина заявила, що Дробиш обіцяв їй масу концертів і велику впізнаваність, проте задуманого! Не послухав. Після того, як артистка повідомила про свій відхід, він намагався позбавити її нерухомості. Тоді Самбурська злякалася і вирішила залишитися ще на рік.

Про це зірка серіалу «Універ» розповіла в Сторіс свого мікроблогу.

Анастасія Самбурська
Фото: Instagram

Вона пообіцяла розповісти шанувальникам правду про співпрацю з Дробишем, а також зазначила, що він «ховає талановитих людей».

В добавок до погроз особистого характеру представниця російського шоу-бізнесу доклала кошторис, де вказані фінансові вимоги Віктора. Вона зазначила, що зазначені в документі пристойні суму він просив «за інтернет і свій офіс з паркуванням». Знаменитість також здивована тим, які цифри від неї вимагає чоловік.

Як заявила Настасья, вона має намір йти до кінця в прагненні відшукати справедливість.

Відзначимо, що недавно в черговому інтерв’ю продюсер і композитор заявив, що вклав у розкрутку артистки 12 мільйонів рублів, але співпраця з нею не принесло йому ніякого прибутку.

Нещодавно продюсер порадив колишньої підопічної звернутися до психіатра. Він упевнений, що поведінка Самбурський далеко від адекватного.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button