• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

«Наш народ мовчки жити не може» – Бузова відповіла Хейтер

Відnevo-admin

Чер 9, 2021

Ольга Бузова присвятила всім своїм злостивцям новий пост в Instagram. Вона вирішила перервати мовчання і дати відсіч всім Хейтер, комментирующим її спосіб життя.

Варто відзначити, що публікація захищає всіх жінок в світі, т. К. Співачка порушила питання заміжжя і народження дітей.

Акцент зроблений на постійному засудження жінок за той вибір, який доводиться здійснювати сучасним представницям прекрасної статі.

Зокрема, багатьох часто критикують за несвідоме ставлення до шлюбу і народження дітей.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Рано вийшла заміж – дура … Не вийшла заміж – дура … Не можеш знайти нормального мужика – потвора тупа, – пише обуривсь Бузова.

Але на цьому зірка вирішила не зупинятися. Торкаючись демографічну проблему, знаменитість в своїх роздумах зазначила, що, якщо жінка «не народила – хвора … Народила одного – мало … Народила багато – куди народила …».

Вінцем умовиводи є чи не сакральна фраза, яка дає вичерпну відповідь на питання, чому в Мережі не змовкають коментатори.

Бузова помітила, що «наш народ мовчки жити не може».

Нагадаємо, що днями за співачку заступився телеведучий Володимир Соловйов, якого обурила критика Бузової за її участь в майбутній прем’єрі МХАТ. Журналіст нагадав, що він проти творчості виконавиці, але при цьому звернув увагу, що домогтися слави їй вдалося виключно наполегливою працею, а не за допомогою зв’язків.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *