• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

Народ чекає піднятий над Токіо державний прапор Білорусі – Лукашенко

Відnevo-admin

Лип 9, 2021

У п’ятницю, 9 липня, Олександр Лукашенко виступив на урочистих проводах білоруських спортсменів.

Національна команда відправляється в Токіо, де вже зовсім скоро стартують XXXII літні Олімпійські ігри.

Президент в напутньому слові звернув увагу, що білоруси вірять в своїх атлетів, які зможуть домогтися гарних результатів і нових перемог.

Ви – білоруси. В нашій родової пам’яті закладено вміння долати труднощі і перемагати, – цитує главу держави його прес-служба.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Як приклад він навів досягнення чемпіонів та призерів попередніх Олімпіад, які прийшли на захід, щоб підтримати тих, кому належить завойовувати медалі в столиці Японії.

Білоруський лідер закликав спортсменів залишатися опорою один для одного, бути єдиним колективом, однією командою.

Він зазначив, що мільйони вболівальників в Білорусі будуть переживати за спортсменів, чиї імена будуть звучати в кожному будинку.

Я впевнений, звучати вони будуть з радістю і найбільшою гордістю. Пам’ятайте, що за вами – народ, який чекає піднятий в небо над Токіо державний прапор Білорусі, – сказав Олександр Лукашенко.

Він побажав спортсменам удачі, закликавши не переживати під час змагань, а робити все так, як на тренуваннях, – і тоді все вийде.

Але пам’ятайте: ми за вас будемо не просто хворіти, ми будемо за вас страшно переживати і бажати перемоги в кожну хвилину, секунду, на кожному метрі. Я особливо, – заявив Президент.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *