Політика

«Найжорстокіше законодавство». Давидько пропонує посилити відповідальність за заклики в Мережі

У Москві сьогодні, 22 березня 2021 року відбулося засідання Комісії Парламентських зборів Союзу Білорусі і Росії з інформаційної політики.

Після заходу перед журналістами виступив керівник комісії, голова Постійної комісії з прав людини, національних відносин і засобів масової інформації Палати представників Національних зборів Білорусі Геннадій Давидько.

Політик заявив, що тих громадян, які публікують в Інтернеті заклики до антидержавної діяльності, повинні залучати до відповідальності.

Закликати до антидержавної діяльності на інтернет-майданчиках повинно бути караним заняттям, цитує Давидко агентство “Бельта”.

Давыдько
Фото: скріншот

Він звернув увагу, що сьогодні найсерйозніші проблеми, пов’язані з інформаційним простором, спостерігаються в Інтернеті і соціальних мережах.

Що пропонує Давидько

У зв’язку з цим депутат запропонував «привести законодавство у відповідність зі світовими стандартами».

Але, зазначив він, багато помиляються, вважаючи, що світові стандарти означають якесь послаблення.

Та ні ж, навпаки: найжорстокіше законодавство і в США, і в багатьох країнах Європи. Наше законодавство в галузі засобів масової інформації гарне, але виглядає дуже м’яким порівняно з західним, – заявив Геннадій Давидько.

Він порадив звернути увагу на досвід Китаю в сфері регулювання Інтернету. Однак, додав політик, це не означає, що слід «обмежити інтернет-присутність».

На його погляд, потрібно прибрати «координаційні, агресивні, терористичні потужності».

Ми свого часу упустили інтернет-простір, зараз широкими кроками надолужуємо втрачене, – резюмував Геннадій Давидько.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button