• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

МЗС РФ: Росія вводить відповідні санкції проти США і висилає американських дипломатів

Відnevo-admin

Кві 17, 2021

16 квітня Міністерство закордонних справ РФ оприлюднило список контрзаходів, які будуть прийняті у відповідь на нові санкції США і висилку російських дипломатів.

У зовнішньополітичному відомстві підкреслили, що ці контрзаходи будуть прийняті найближчим часом.

Відповідь на висилку дипломатів

як повідомляє прес-служба МЗС РФ, у відповідь на висилку з США 10 російських дипломатів Росія вишле американських в розмірному кількості.

У МЗС зазначили, що звернули увагу і на те, як швидко Варшава «Підспівав» американської адміністрації, виславши трьох російських дипломатів. У відповідь Росія вишле 5 польських.

СЕРЕДНЯ
Фото: Міністерство закордонних справ Російської Федерації

інші контрзаходи

Зведення до мінімуму видачі віз короткостроковим відряджаються по лінії Держдепу (до 10 осіб щорічно на основі взаємності); повне припинення практики найму американськими дипмісіями росіян і громадян третіх країн в якості адміністративно-технічних працівників; припинення дії двостороннього меморандуму «Про розумінні щодо” відкритої суші “»; припинення діяльності в Росії підконтрольних Держдепу і іншим держструктурам США НУО та фондів.

Також МЗС анонсував оприлюднення імен 8-ми колишніх і діючих високопоставлених американських чиновників і діячів, причетних до реалізації антиросійського курсу. Їм заборонять в’їзд до Росії на безстроковій основі.

У відомстві додали, що якщо США не відмовляться від конфронтації, то піде «набір хворобливих рішень», зокрема, скорочення штату американських дипмісій в РФ до 300 осіб.

У МЗС пояснили, що російська сторона розуміє обмеженість своїх можливостей в тому, щоб «дзеркально ущемити американців економічно», проте «певний ресурс» є і буде задіяний в разі нових санкцій.

Жодна списку санкцій хвиля безкарною не залишиться, – підкреслили в МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *