• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

МЗС Ізраїлю відреагував на висловлювання Лукашенка про Голокост

Відnevo-admin

Лип 7, 2021

Міністерство закордонних справ Ізраїлю відреагувало на висловлювання Президента Білорусі про євреїв і Голокост.

Ізраїльські дипломати вважають «неприйнятними» такого роду заяви.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко, виступаючи в День Незалежності Білорусі, 3 липня, порівняв геноцид білорусів з боку нацистів з Голокостом.

За його словами, євреї змогли домогтися поваги від усього світу, тоді як білорусам цього не вдалося, але все повинно змінитися після розслідування «Голокосту білоруського народу».

прапор
Фото: Pixabay

Євреї ж змогли це довести, і весь світ сьогодні схиляється перед ними, навіть бояться пальцем в них показати. А ми такі толерантні, такі добрі, ми нікого не хотіли образити. Дострибалися до того, що нас образили, – заявив глава держави.

Також в МЗС Ізраїлю вважають неприйнятними слова білоруського лідера про те, що «весь світ кланяється» євреям через Голокосту.

Євреї змогли змусити світ згадати Голокост, і весь світ кланяється їм, боячись сказати їм одне невірне слово, – заявив Олександр Лукашенко.

The Jerusalem Post повідомляє, що в зв’язку з цим заступник генерального директора відділу Євразії і Західних Балкан МЗС Ізраїлю Гері Корен викликав тимчасового керівника посольства Білорусі в Ізраїлі для бесіди.

За інформацією даного ЗМІ, в той же день, коли Лукашенко висловився про євреїв і Голокост, Президент Ізраїлю Реувен Рівлін направив на його адресу привітання з нагоди Дня Незалежності.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *