• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

МВС: Білорусь не прогнозує масового прибуття біженців з Афганістану

Відnevo-admin

Сер 24, 2021

У Департаменті з питань громадянства і міграції МВС не виключають, що з урахуванням складної військово-політичної ситуації в Афганістані кількість громадян, які будуть прагне отримати статус біженця або захист в Білорусі, може вирости.

При цьому у відомстві впевнені, що переміщення вимушених мігрантів з Афганістану в Білорусь не придбає масового характеру.

У МВС підкреслюють, що тут основну роль відіграють два фактори: віддаленість Білорусі від регіону Центральної Азії, проведення відповідної візової політики.

У нашій країні створена національна система надання притулку іноземним громадянам.

МВС
Фото: © Белновості

Якщо виникне ситуація масового прибуття вимушених мігрантів, то порядок дій держорганів визначено на законодавчому рівні, – пояснює прес-служба МВС Білорусі з посиланням на начальника ДГіМ МВС Олексія Бігуна.

У Білорусі на законодавчому рівні гарантований доступ іноземних громадян, які клопочуть про надання статусу біженця, допзащіти або притулку в Білорусі, до відповідних процедур.

Департамент по громадянству і міграції при розгляді кожного клопотання приймає одне з передбачених законодавством рішень.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *