Шоу-бізнес

Музикант Олег Майамі розлучився з Айзой після відпочинку на Балі

Популярний 36-річна блогер Айза Долматова вирішила поспілкуватися з передплатниками свого мікроблога і відповіла на їхні запитання.

Екс-дружина Гуфа зізналася, що останнім часом погано почуває себе: постійно плаче і багато спить. Шанувальники вирішили, що це пов’язано з розривом в стосунках.

Наприклад, на питання про те, чи помирилися улюблені, Долматова відповіла ухильно, відзначивши, що реп-виконавцю «потрібна нормальна» дівчина, з якою він побудує сім’ю.

Також колишня дружина відомого репера відповіла на питання фаната про можливий зв’язок догляду Олега Майамі і його дружби з телезіркою Ольгою Бузової. Долматова іронічно зазначила, що «причина саме в цьому».

Олег Майамі
Фото: Instagram

Додамо, що Майамі і Долматова протягом декількох місяців постійно ділилися спільними фото з відпочинку на Балі, але останнім часом перестали розміщувати в своїх соціальних мережах спільні кадри.

Відзначимо, що Айза також розмістила в своєму мікроблогу публікацію, в якій розмірковує про те, чому у неї не виходить завести міцні і довгі відносини. У своєму мікроблозі Айза Долматова заявила, що вся справа в тому, що їй зустрічалися довгий час «дикі» люди, яких вона привертала більше фізично.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button