• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Музичний критик розповів, як Пугачова «прибирала» конкурентів

Відnevo-admin

Бер 18, 2021

Музичний критик Сергій Сосєдов розкрив невідомі подробиці закулісся російського шоу-бізнесу.

Останнім часом Сосєдов часто критикує Примадонну. Він вважає, що успіхи Пугачової пояснюються грамотним піаром. Що стосується конкурентів, то артистка, на думку критика, просто «прибирала» їх.

Сергій заявив в ході бесіди з російськими журналістами, що Алла Пугачова своїми руками фізично не могла нікого «вирізати» з ефіру, проте впливала на долі молодих артистів за допомогою особистих дружніх зв’язків з тими, у кого був доступ до телеефіру або радіостанціям.

Про це Сосєдов сказав в ефірі програми «Ходять чутки».

Алла Пугачова
Фото: Instagram

Як зазначається в ЗМІ та інтернет-джерелах, раніше багато артистів дійсно скаржилися на те, що Примадонна впливала на розвиток їхньої кар’єри. За словами музичного критика, в цей «чорний список» потрапляли ті, хто дійсно міг скласти конкуренцію легендарній радянській і російській естрадної виконавиці.

У коментарі до передачі «Ходять чутки» Сосєдов визнав, що і сама Алла Пугачова не раз була вирізана з ефірів різних проектів радянського телебачення.

В даний час, за словами Сергія Сосєдова, в російському шоу-бізнесі дійсно існують окремі музичні клани. За словами журналіста, це Ігор Крутой і Володимир Кисельов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *