Спорт

Мінське «Динамо» перемогло СКА в 4-му матчі серії плей-офф Кубка Гагаріна

8 березня хокейний клуб «Динамо-Мінськ» здобув перемогу над пітерським СКА в 4-му матчі серії плей-офф Кубка Гагаріна з рахунком 2: 1.

У кожному періоді було закинуто по шайбі. Динамівці відчували себе впевнено на своєму майданчику і з самого початку матчу намагалися активно атакувати.

Гості, навпаки, відразу пішли в оборону. Однак до кінця першого періоду пітерцям вдалося здійснити кілька гострих атак, одна з яких на 18-й хвилині увінчалася успіхом. Автором першого гола став Кузьменко.

На початку 2-го періоду через порушення правил гості в меншості, і мінчани не забули скористатися цією можливістю: рахунок зрівняв Демків.

хокей

Намагаючись збільшити розрив, господарі пішли вперед і пропустили контратаку гостей, однак Фурх вдалося врятувати команду.

В середині 2-го періоду мінчани організували затяжний штурм воріт гостей, але безрезультатно: до перерви рахунок не змінився.

У 3-му періоді команди продовжили обмін гострими атаками, в результаті однієї з них Мосальов зумів закинути пітерцям другу шайбу в штовханині біля воріт. Брагін намагався апелювати до суддів, але відеоповтор підтвердив гол.

Гості не залишали надії зрівняти рахунок, але навіть заміна воротаря не допомогла.

Таким чином, в серії до 4-х перемог рахунок став 3: 1 на користь СКА. Наступна гра пройде в Санкт-Петербурзі.