• Сб. Жов 16th, 2021

Мінське «Динамо» обіграло триразового чемпіона КХЛ

Жов 6, 2021

Хокейний клуб «Динамо-Мінськ» здобув перемогу над казанським «Ак Барсом» – триразовим володарем Кубка Гагаріна.

Білоруська команда виграла у титулованого суперника в рамках чергового матчу регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги.

Гра відбулася у вівторок, 5 жовтня, на «Татнефть Арені» в Казані і завершилася з рахунком 4: 3 на користь гостей, повідомляють інтернет-джерела.

Перемога дозволила «Динамо» увійти в топ-5 Західної конференції. При цьому «Ак Барс» залишається одним з лідерів Східної конференції.

Динамо

хід матчу

Рахунок був відкритий на 14-й хвилині матчу. Відзначився виступає за мінчан швед Маттіас Теденбю.

Однак в самому кінці першого періоду казанцям вдалося зрівняти рахунок. Гол забив нападаючий Микола Коваленко.

У другому періоді ініціативу в свої руки взяли гравці «Ак Барса». На 24-й хвилині свою команду вивів уперед Ілля Сафонов.

На 33-й хвилині матчу хокеїст «Динамо-Мінськ» Кирило Воронін зрівняв рахунок. Однак вже через дві хвилини казанці знову стали лідирувати в рахунку: відзначився Микита Диняк.

Єдиний гол третього періоду був забитий нападником «Динамо» Іллею Усовим. Ця шайба дозволила білоруському клубу перевести гру в овертайм.

У додатковий час сильнішими виявилися представники команди з Мінська. Переможну шайбу забив Маттіас Теденбю.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон