• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Міністр спорту вважає підлістю рішення IBU позбавити Раубічі етапу КМ з біатлону

Відnevo-admin

Тра 23, 2021

У Білорусі розглядали проведення етапу КМ з біатлону в Раубічах як один з етапів підготовки країни до етапу Кубка світу.

Міжнародний союз біатлоністів в минулому році запропонував Мінську провести в Раубічах чемпіонат Європи. Раніше планувалося, що змагання пройдуть в Естонії, але через теплу зиму і відсутність снігу в цій країні проведення змагань могло опинитися під загрозою.

Міністр спорту і туризму Білорусі Сергій Ковальчук зауважив, що з керівництво IBU і Європейська асоціація біатлону давали високу оцінку організації проведення даного спортивного заходу.

Ковальчук розкритикував рішення Міжнародного союзу біатлоністів позбавити Білорусь етапу Кубка світу з біатлону в 2022 році.

Ковальчук
Фото: скріншот

Вони вчинили дуже підло, – оцінив рішення IBU міністр спорту і туризму Сергій Ковальчук в ефірі «Білорусь 5». – Непорядно по відношенню до держави, людям і дітям.

Раніше Міжнародний союз біатлоністів заявив, що етап Кубка світу 2021/22 буде перенесений з Раубічі (Білорусь) в Контіолахті (Фінляндія).

Керівництво IBU пояснило, що стало причиною перенесення змагань з Білорусі. У Міжнародному союзі біатлоністів порахували, що внутрішньополітична ситуація в республіці не дозволяє провести етап КМ в Білорусі.

Це може викликати складності в роботі організаційних комітетів, федерацій та збірних – відзначили в IBU.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *