• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Міністр культури Білорусі прокоментував інформацію про те, що багато артистів відмовилося виступати на «Слов’янському базарі»

Відnevo-admin

Лип 10, 2021

Міністр культури Білорусі Анатолій Маркевич спростував інформацію про те, що багато артистів відмовилося виступати на фестивалі «Слов’янський базар у Вітебську».

За словами глави Мінкульту, відмовників була мінімальна кількість, і вони погоди не зробили.

Про це Маркевич розповів в ефірі програми «Питання номер один» на телеканалі Білорусь 1.

Міністр констатував, що сили, які очікували отримати інформаційний ефект, прорахувалися.

фестиваль
Фото: © Белновості

Вкидання в наш інформаційний простір просто розбиваються об думка людей, які є справжніми друзями «Слов’янського базару», їх величезна кількість, – заявив Маркевич.

Керівник відомства розповів, що інтерес до «Слов’янського базару» не тільки не пропав, але і збільшився: в цьому році очікується дуже багато гостей, більше 30 країн візьмуть участь в конкурсній програмі.

Що стосується відмовників, то вони були, але їх мінімальна кількість, вони ніякої фестивальної погоди не зробили, – повідомив міністр.

Маркевич зазначив, що артисти, які відмовилися від участі в «Слов’янському базарі», надійшли негарно, некоректно і непрофесійно.

Думаю, вони зараз шкодують, що так вчинили. Бог їм суддя, – уклав глава Мінкульту.

Нагадаємо, в цьому році «Слов’янський базар у Вітебську» відзначає ювілей – 30 років. Фестиваль буде проходити з 14 по 19 липня, основні заходи заплановані на 15-18 липня.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *