• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Максим Галкін і Алла Пугачова хотіли перейменувати сина на честь Скріптоніта

Відnevo-admin

Тра 29, 2021

У новому випуску YouTube-проекту «Музикаліті» Максима Галкіна зійшлися 2 покоління артистів. Запрошеними гостями стали співачка Валерія з чоловіком Йосипом Пригожиним і MONEYKEN з Інстасамкой.

Так, відомий гуморист запропонував послухати один з треків Скріптоніта. В даному випадку мова йшла про композиції «Жити як я живу».

Трек сподобався всім. Більш того, за словами Галкіна, він і його дружина навіть є справжніми шанувальниками творчості відомого репера. Особливо Аллі Пугачовій він дуже подобається.

За словами гумориста, він іде з дому під його музику і приходить теж під композиції репера. Адже вони завжди звучать в його будинку.

Галкін
Фото: Instagram

“Ми навіть Гаррі хотіли в Аділя перейменувати, але він вже занадто дорослий, вже розмовляє. Боюся, що не зрозуміє”, – заявив жартома гуморист.

Варто відзначити те, що багато хто лає Скріптоніта за те, що він незрозуміло виконує свої треки. Однак якщо прочитати текст, багато хто знаходить сенс в них. Більш того, репер вкрай серйозно ставиться до вибору музичного матеріалу. Ймовірно, саме з цієї причини він настільки популярний в Росії.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *