• Сб. Лип 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Макей назвав умову, за якої Білорусь прийме посла США

Відnevo-admin

Кві 20, 2021

У Швейцарії Володимир Макей пояснив причину затримки видачі візи для нового посла США в Білорусі Джулі Фішер.

Глава білоруського МЗС хотів би «мати повну ясність, в якому статусі пані призначений Посол має намір працювати в Білорусі».

Про це він заявив в ефірі телеканалу ОНТ, здивувавшись тому, що американський дипломат зробила певні заяви, коли перебувала у Варшаві та Вільнюсі і в «ще якихось країнах».

У той же час, – продовжив міністр, – «наші партнери» чітко не відповідають, в якому статусі Джулі Фішер планує прибути до Білорусі.

Макей
Фото: скріншот

Партнери, за його словами, заявляють тільки про бажання організувати прямі контакти на офіційному рівні. Білорусь в цьому також зацікавлена.

Ми готові прийняти американського посла в будь-який час, але ми хочемо мати чітку і зрозумілу перспективу нашого подальшого взаємодії в усіх напрямках з нашими американськими партнерами, – заявив Макей.

Він підкреслив: Мінськ зацікавлений в нормальних рівноправних відносинах з Вашингтоном, але не сприймає спроби чинити на себе тиск.

Ми хотіли б мати повну ясність, в якому статусі пані призначений Посол має намір працювати в Білорусі, – сказав глава зовнішньополітичного відомства.

Якщо Джулі Фішер приїде з метою робити заяви про нелегітимність режиму, то Володимир Макей не бачить сенсу її знаходження в республіці.

Я думаю, що в такому випадку вона буде сидіти в посольстві і нічого не робити і не зможе ефективно працювати, в тому числі і по встановленню прямих контактів між структурами Білорусі та США, – додав глава МЗС.

Автор: Павло Господарік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *