• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Литва закликає країни Європи розслідувати дії силовиків в Білорусі

Відnevo-admin

Бер 21, 2021

Литовська сторона разом з іншими європейськими країнами хоче розслідувати дії силовиків в Білорусі.

З даною заявою виступив глава литовського МЗС.

За його словами, Литва завжди брала і продовжує приймати біженців з Білорусі. До теперішнього моменту країна почала кілька розслідувань по універсальної юрисдикції щодо силовиків Білорусі.

До подібного розслідування Литва закликає і інші європейські держави, законодавство яких дозволяє займатися подібними справами.

Литва закликає країни Європи розслідувати дії силовиків в Білорусі
Фото: МЗС Литви

Глава литовського відомства впевнений, що Європейський союз повинен показати Білорусі, що він підтримує її прагнення стати демократичною і процвітаючою країною.

Ми не повинні просто чекати і дивитися, що станеться. Тому що президент Росії Путін теж буде там, він буде створювати партії та їхніх лідерів, як він робив в інших державах, – цитує його слова газета Щоденне дзеркало.

І закликав європейців стати більш активними.

За його словами, складно уявити, через що проходять зараз білоруси і як багато з них зараз сидить у в’язниці. Адже багато хто став жертвами жорстокого поводження, деякі втратили роботу через політичні погляди.

Зараз білоруси не довіряють режиму.

Але у мене склалося враження, що в Білорусі перейдена межа, за якою немає шляху назад. Люди більше не довіряють режиму. Питання тільки в тому, як довго протримається режим, – додав міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *