• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко звинуватив Захід у списку санкцій пресингу Білорусі та Росії

Відnevo-admin

Тра 21, 2021

У держав – членів ЄАЕС є потенціал, щоб продемонструвати єдність, забезпечити самодостатність економіки союзу і її стійке зростання.

У нинішніх умовах, коли на Білорусь чиниться колосальний тиск, інші країни стають свідками планомірного, продуманого затяжного характеру санкції пресингу на наші держави. За словами Лукашенка, перш за все це стосується Росії.

Білорусь не виключає, що розгортаються події можуть торкнутися в тій чи іншій мірі кожного. Лукашенко заявив, що це лише питання часу.

У сучасному світі під ударом можуть опинитися не тільки торгові відносини, банківсько-фінансова сфера, а й виробнича кооперація, збудовані логістичні ланцюжки.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Потрібно тверезо оцінювати негативний вплив подібного тиску ззовні і вже зараз продумати заходи реагування, – закликав лідерів саміту Лукашенко, про що повідомляє прес-служба.

Серед таких заходів реагування білоруський президент виділив цільове нарощування імпортозаміщення та взаємної торгівлі, введення в рамках компетенції союзу прямих обмежувальних заходів.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *