• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко звинуватив Польщу в прикордонному конфлікті

Відnevo-admin

Сер 23, 2021

Під час засідання Ради колективної безпеки ОДКБ Олександр Лукашенко розповів про ситуацію на білорусько-польському кордоні.

Він зазначив, що в зв’язку з останніми подіями в Афганістані помітно збільшився потік нелегалів з цієї країни, які прагнуть через Білорусь потрапити в ЄС.

Через Білорусь, ви мали рацію, кілька десятків, може бути, сотень (всіх не перелічиш), вже афганців – НЕ іракців, які не сирійців, а саме афганців (яких вони покликали на Захід, пообіцяли прийняти) пішли на Захід, – цитує Президента його прес-служба.

Також він розповів про те, що зробили поляки: на своїй території «відловили» порядку півсотні біженців.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Вони зізналися, що йшли до Німеччини, куди їх покликала муттер Меркель, – повідомив присутніх білоруський лідер.

За його словами, польська сторона загрожувала мігрантам застосувати зброю, навіть стріляли поверх голів, «видавлюючи» на кордон з Білоруссю.

Ті ж йшли до Німеччини, оскільки в Білорусь «йти не хочуть», – додав глава держави.

Таким чином Польща влаштувала прикордонний конфлікт на кордоні, порушивши державний кордон Білорусі, – заявив Лукашенко.

Також він поінформував про те, що вже кілька діб «ці бідолахи», перейшовши кордон Білорусі, знаходяться там без води, їжі, під відкритим небом.

Що таке сидіти на кордоні – вночі вже у нас 7-8 градусів тепла. Знедолені люди. Сьогодні мені треба думати, що з ними робити, – зазначив Президент.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *