• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко звернувся до Президента Португалії

Відnevo-admin

Чер 10, 2021

Олександр Лукашенко звернувся до свого португальському колезі Марсело Ребел ді СОЗу.

Приводом став національне свято країни – День Португалії. З чим, власне, Президент Білорусі привітав як португальського лідера, так і громадян цієї європейської держави.

Олександр Лукашенко висловив надію на те, що нинішній рік принесе конкретні результати у співпраці між Лісабоном і Мінськом.

Особливі надії покладаються на торговельні взаємини:

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Діям в цьому напрямку покликані допомогти наші попередні домовленості, в тому числі про створення спільної економічної комісії, – цитує текст привітання прес-служба Президента Білорусі.

У посланні також звертається увага на те, яким чином можна обійти викликані пандемією коронавируса і фінансовою кризою «протиріччя в світі».

Олександр Лукашенко вважає, що цього можна домогтися виключно за рахунок продуманих рішень на «глобальне і національних рівнях».

При цьому, як говориться в привітанні, дуже важливі взаємодопомога держав, прагнення до об’єднання, поваги один до одного.

Тільки так «можна пройти через важкі випробування і повернутися до подальшої роботи з будівництва сильних і процвітаючих країн», – зазначає Президент Білорусі.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *